Pakiet Kardio

Cykl szkoleń on-line
– styl życia u pacjentów kardiologicznych

Pakiet kardio to kompleksowe szkolenie on-line,
obejmujące 8 spotkań poprzez Internet.

Szkolenia odbywają się w odstępie tygodniowym.
Zaczynamy w soboty o godz. 9:00 (czas trwania jednego wykładu to około 60 min).

Pełne szkolenie – pakiet potrwa aż 8 tygodni.

W czasie tych wyjątkowych spotkań dostaniecie Państwo olbrzymią wiedzę, która zmieni Wasze dotychczasowe nawyki na prozdrowotne.

Będziecie mogli Państwo również mieć możliwość interakcji z wykładowcami, Podczas szkoleń będzie czas przeznaczony na zadawanie nurtujących Was pytań czy rozwiewanie wątpliwości.

Najbliższy cykl szkoleń na żywo:

Rozpoczęcie: 6. listopada 2021

Przed nami spotkania z wartościową wiedzą
przez 8. kolejnych sobót.

Cena pakietu

497zł

397 zł

Zapewniamy, że zagadnienia, które wspólnie poruszymy znacznie wykraczają poza Twoje dotychczasowe, rutynowe leczenie kardiologiczne. Wg standardów medycznych, pominięcie roli stylu życia w leczeniu chorób układu krążenia nosi znamiona błędu w sztuce lekarskiej.

1. Rola stylu życia we współczesnej kardiologii. Emil Niedziński - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog (Szpital Praski)

2. Aktywność fizyczna w kardiologii. mgr Michał Bogucki (Narodowy Instytut Kardiologii)

3. Jak się odżywiać, mając choroby układu krążenia? dr Anita Aranowska (Narodowy Instytut Kardiologii)

4. Treningi relaksacyjne, zarządzanie stresem, depresja - słowem psychologia w kardiologii. dr Anna Mierzyńska (Narodowy Instytut Kardiologii)

6. Zdrowe relacje (social connections) w małżeństwie, rodzinie i nie tylko to podstawa w kardiologii. Agnieszka i Jakub Kołodziejowie - Ośrodek Terapeutyczno- Szkoleniowy OTS w Lublinie, pismozblizenia.pl

7. Uzależnienia- papierosy, alkohol, internet, hazard i inne. Oleg Sawośko Specjalista terapii uzależnień w Ośrodku Terapii Uzależnień "Radość"

8. "Co to znaczy być świadomym konsumentem? O zakupach, czytaniu etykiet, chwytach marketingowych i żywności wysokoprzetworzonej w XXI wieku" lek. Alicja Baska

Referencje naszych kursantów:

Kurs profilaktyki kardiologicznej jest nowatorskim narzędziem przekazującym interdyscyplinarną wiedzę na temat nowoczesnej ochrony układu naczyniowo-sercowego człowieka. Wykłady on-line są prowadzone w sposób dynamiczny, pokazujący ciekawe, niesztampowe podejście do dbania o swoje zdrowie. Możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi, na nurtujące pacjenta pytania na bieżąco, jest dodatkowym atutem. Polecam!
Konrad z Piaseczna
Razem z mężem jesteśmy wdzięczni za udział w kursie profilaktyki kardiologicznej. W trakcie kursu omówione zostały zagadnienia związane z prowadzeniem zdrowego stylu życia. Otrzymaliśmy wiele wskazówek mających na celu poprawę naszego stanu zdrowia. Kurs jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą wyeliminować niezdrowe nawyki i dowiedzieć się w jaki sposób zadbać o zdrowie. Jesteśmy zadowoleni i serdecznie polecamy udział w kursie.
Bożena i Bogusław z Warszawy
Gorąco polecam kurs, brałem w nim udział w styczniu i lutym. Skarbnica doskonałych porad z wielu dziedzin dla ludzi z problemami kardiologicznymi. Specjaliści w sposób zrozumiały tłumaczą czego należy unikać i co jest konieczne, by powrócić do zdrowia i być zdrowym.
Mirosław z Warszawy
Dziękuję za Kurs organizowany przez #niedzinscymedical Bardzo dobrze dobrana tematyka. Czas zdalnego komunikowania jest czasem, w którym szczególnie ważną rolę w odkrywania tego co możemy zrobić sami dla poprawy samopoczucia i wzmocnienia pracy serca. Dobór tematów i inspirujący Prowadzący mogą stać się podstawą do uświadamiania jak należy pracować na co należy zwracać uwagę aby życie było nie tylko ciekawe ale pełne zdrowia i optymizmu, że może być lepiej. Polecam kurs tym wszystkim którzy się zastanawiają i szukają fachowej literatury - prezentacje są ciekawe i po każdym wydarzeniu jest podsumowanie do przemyślenia, warto spojrzeć na to właśnie z perspektywy e-wizyt. Więcej czasu, bardziej precyzyjne zagadnienia i w rozsądnej cenie 8 spotkań zachęcam.
Piotr z Warszawy